MB402-B48AC-CB
Mfr.Part #
MB402-B48AC-CB
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 48V MIN
Datasheets
MB402-B48AC-CB
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING