MB402-B24AC-CW
Mfr.Part #
MB402-B24AC-CW
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 24V MIN
Product Category :
Number of Functions :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Display Height :
15mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Forward Current-Max :
0.018A
Configuration :
COMMON ANODE, 2 UNITS
Color :
Blue
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Datasheets
MB402-B24AC-CW
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING