MB200-NKL24H
Mfr.Part #
MB200-NKL24H
Description
LED LAMP T-1 3/4 BAYONET 24V SUB
Datasheets
MB200-NKL24H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING