M83723/98N12039
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
M83723/98N12039
Manufacturer
RMS
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
M83723/98N12039
Manufacturer :
RMS
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Series :
SG-8101
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Ratings :
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
CMOS
Base Product Number :
SG-8101
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Product Status :
Active
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
4.5 MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
1.1µA
Current - Supply (Max) :
6.8mA (Typ)