M83723/96R20417L
Mfr.Part #
M83723/96R20417L
Description
M83723/96R20417L
Circular Connector Assemblies
Resistance :
100Ohm
Base Product Number :
M83723/96
Product Length :
6.2mm
Series :
Product Width :
Qualification :
Resistor Type :
High Reliability
Temperature Coefficient :
± 50ppm/°C
Power Rating :
500mW
Product Status :
Active
Resistance Tolerance :
± 1%
Voltage Rating :
350V