M83723/92W10206
Mfr.Part #
M83723/92W10206
Description
M83723/92W10206
Circular Connector Assemblies
Product :
Tantalum Solid High Reliability, Low DCL
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Width :
1.35 mm
Height :
1.47 mm
Vishay
Minimum Operating Temperature :
- 55 C
Product Type :
Tantalum Capacitors
Length :
2.06 mm
RoHS :
Details
Product Category :
Tantalum Capacitors - Solid SMD
Subcategory :
Capacitors
Capacitance :
10 uF
Series :
TM8
Tolerance :
10 %