M83723/91G20169
Mfr.Part #
M83723/91G20169
Description
M83723/91G20169
Circular Connector Assemblies
Qualification :
AEC-Q200
Resistance Tolerance :
± 1%
Product Width :
1.6mm
Series :
Resistor Type :
GENERAL PURPOSE
Base Product Number :
M83723/91
Package :
Bag
Voltage Rating :
200V
Power Rating :
250mW
Product Length :
3.1mm
Resistance :
680Ohm
Product Status :
Active
Temperature Coefficient :
± 100ppm/°C