M83723/91G10057L
Mfr.Part #
M83723/91G10057L
Description
M83723/91G10057L
Circular Connector Assemblies
Product Status :
Active
Product Width :
1.6 mm
Product Length :
3.2 mm
Base Product Number :
M83723/91
Resistance :
430 kOhm
Resistance Tolerance :
1
Resistor Type :
GENERAL PURPOSE
Qualification :
AEC-Q200
Series :
Power Rating :
0.25 W
Temperature Coefficient :
100 ppm/K