M83723/87R2028Y
Mfr.Part #
M83723/87R2028Y
Description
M83723/87R2028Y
Circular Connector Assemblies
Product Width :
Power Rating :
250mW
Resistance Tolerance :
± 0.1%
Resistance :
150Ohm
Product Length :
7.2mm
Resistor Type :
PRECISION
Base Product Number :
M83723/87
Temperature Coefficient :
± 15ppm/°C
Product Status :
Active
Voltage Rating :
350V