M82511G-15
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
M82511G-15
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Description
ACCESS VOICE PROCESSOR
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
Audio Special Purpose
RoHS Status :
RoHS Compliant
JESD-609 Code :
e1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
RoHS :
Non-Compliant
Terminal Finish :
Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
Datasheets
M82511G-15
Audio Special Purpose MACOM Technology Solutions M82511G-15 Overview
Key Features
Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD