M80-FE22068F2-0450L
Mfr.Part #
M80-FE22068F2-0450L
Description
CBL ASSY 2MM 20POS FMALE TO WIRE
Stock
9
In Stock :
9
Product Category :
Product :
Discrete Wire Cable Assemblies
Tradename :
Datamate
RoHS :
Details
Type :
SINGLE-ENDED
Gender :
FEMALE
Pitch :
2 mm
Current Rating :
3.3 A
Cable Length :
450 mm
Wire Gauge - AWG :
24 AWG