M21214G-15
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
M21214G-15
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Package / Case
16-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet
Download
Description
INTEGRATED CIRCUIT VIDEO 16SOIC
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
Video Processing
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Vendor Undefined
Reach Compliance Code :
Compliant
Temperature Grade :
Other
Surface Mount :
yes
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature (Min) :
-10°C
Consumer IC Type :
CONSUMER CIRCUIT
JESD-30 Code :
R-PDSO-G16
Mounting Type :
Surface Mount
Terminal Pitch :
1.27mm
Power Supplies :
2.5/3.3V
Terminal Form :
Gull wing
Number of Terminations :
16
Operating Temperature (Max) :
85°C
Qualification Status :
Not Qualified
Terminal Position :
Dual
Packaging :
Tube
Package / Case :
16-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheets
M21214G-15
Introducing Video Processing MACOM Technology Solutions M21214G-15 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Number of Terminations:16, Package / Case:16-SOIC (0.154, 3.90mm Width), M21214G-15 pinout, M21214G-15 datasheet PDF, M21214G-15 amp .Beyond Video Processing MACOM Technology Solutions M21214G-15 ,we also offer GS2988-INE3, GS2989-INE3, STDP4320BA, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
MACOM Technology Solutions M21214G-15
[Video Processing MACOM Technology Solutions M21214G-15] Overview
M21214G-15 Features
M21214G-15 Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD