M165-AY-12D
Mfr.Part #
M165-AY-12D
Description
PILOT LIGHT 12V LED SQUARE YEL
Product Category :
ECCN Code :
EAR99
Lens Size :
15.10mm
Contact Current Rating :
15mA
Voltage :
12V
Panel Cutout Dimensions :
0.63 (16.00mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
Factory Lead Time :
3 Weeks
Current :
8mA
Type :
LED
Lamp Color :
Yellow
Datasheets
M165-AY-12D
Introducing Omron Automation M165-AY-12D from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:12V, Type:LED, M165-AY-12D pinout, M165-AY-12D datasheet PDF, M165-AY-12D amp .Beyond Omron Automation M165-AY-12D ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.