M1208050D1001BP100
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
M1208050D1001BP100
Manufacturer
Vishay
Description
M10, M11, M12, M25 SERIES
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Package / Case :
Tolerance :
0.1%
Resistance :
1kOhm
Max Operating Temperature :
125°C
Composition :
Thin Film
Military Standard :
Not
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
2mm
Depth :
1.25mm
Datasheets
M1208050D1001BP100
Thin Film, 1kOhm, 0.1%,