LUB105M-150C
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LUB105M-150C
Manufacturer
NetPower Corporation
Description
90-305VAC, 105W CC/CP LED DRIVER
Manufacturer :
NetPower Corporation
Product Category :
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Efficiency :
92%
Number of Outputs :
1
Base Product Number :
LUB105M
Size / Dimension :
6.05 L x 2.68 W x 1.46 H (153.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Ratings :
IP67
Dimming :
Analog, PWM
Voltage - Output :
75 ~ 150V
Topology :
AC DC Converter
Termination Style :
Wire Leads
Package :
Tray
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV