LTL-42M3NH39C
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LTL-42M3NH39C
Manufacturer
LITEON
Description
LED CBI 3MM 3-LEVEL GGG
Manufacturer :
LITEON
Product Category :
Lens Size :
4.20mm Dia
RoHS Status :
RoHS Compliant
Lens Style :
Round with Flat Top
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2A (4 Weeks)