LSQBA321818T681M
Mfr.Part #
LSQBA321818T681M
Package / Case
1207 (3218 Metric)
Description
FIXED IND 680UH 45MA 17 OHM SMD
Frequency - Self Resonant :
3MHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Length :
3.2 mm
Width :
1.8 mm
Inductance :
680 µH
Height :
1.8 mm
Tolerance :
±20%
Package / Case :
1207 (3218 Metric)
DC Resistance (DCR) :
22.1Ohm Max
Size / Dimension :
0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Current Rating (Amps) :
45 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Datasheets
LSQBA321818T681M
TAIYO YUDEN LSQBA321818T681M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD