LSQBA321818T220M
Mfr.Part #
LSQBA321818T220M
Package / Case
1207 (3218 Metric)
Description
FIXED IND 22UH 255MA 490MOHM SMD
Series :
LSQB
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Size / Dimension :
0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Height :
1.8 mm
DC Resistance (DCR) :
637mOhm Max
Package / Case :
1207 (3218 Metric)
Tolerance :
±20%
Width :
1.8 mm
Frequency - Self Resonant :
19MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Current Rating (Amps) :
255 mA
Length :
3.2 mm
Datasheets
LSQBA321818T220M
TAIYO YUDEN LSQBA321818T220M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD