LQW2BAS1R0J00L
Mfr.Part #
LQW2BAS1R0J00L
Description
FIXED IND 1UH 170MA 2.4 OHM SMD
Stock
12
In Stock :
12
Package / Case :
0805
Product Length :
2.09mm
Inductance Tolerance :
± 5%
RoHS Status :
RoHS Compliant
Product Width :
1.53mm
Core Material :
Ferrite
Inductance :
1uH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Product Height :
1.42mm
Self Resonant Frequency :
200MHz
Tolerance :
±5%