LQW15AN8N4J80D
Mfr.Part #
LQW15AN8N4J80D
Description
FIXED IND 8.4NH 1.5A 69 MOHM SMD
Surface Mount
Special Feature :
Q MEASURED AT 250 MHZ
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Frequency - Self Resonant :
6.5GHz
Max DC Current :
1.5A
Tolerance :
±5%
DC Resistance (DCR) :
69mOhm Max
Test Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Core Material :
Ferrite
Q @ Freq :
32 @ 250MHz
HTS Code :
Q Factor :
32
Current Rating :
1.5A
ECCN Code :
EAR99
Terminal Shape :
ONE SURFACE
Inductance :
8.4nH