LQW15AN39NG0ZD
Mfr.Part #
LQW15AN39NG0ZD
Description
FIXED IND
Reference Standard :
AEC-Q200
Quality Factor-Min (at L-nom) :
25
Inductance :
0.039 µH
Tolerance :
2%
ROHS3 Compliant
Operating Temperature (Max) :
125°C
Shielding :
No
DC Resistance (DCR) :
0.7Ohm
Number of Functions :
1
Rated Current-Max :
0.25A
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Special Feature :
Q MEASURED AT 250 MHZ
Self Resonant Frequency :
3000MHz
Test Frequency :
100MHz
Operating Temperature (Min) :
-55°C