LM810M3-3.08/NOPB
Mfr.Part #
LM810M3-3.08/NOPB
Length :
2.92mm
Supply Voltage :
3.3V
Reset :
Active High
Power Dissipation :
320mW
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
Min Supply Voltage :
1V
Min Reset Threshold Voltage :
3.04V
Terminal Form :
Gull wing
Height :
930μm
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Width :
1.3mm
Max Reset Threshold Voltage :
3.11V
Max Supply Voltage :
5.5V
Base Part Number :
LM810
Threshold Voltage :
+3.08V
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Voltage - Threshold :
3.08V
ECCN Code :
EAR99
Lead Free :
Lead Free
Terminal Pitch :
0.95mm