LFCN-3400D-1+
Mfr.Part #
LFCN-3400D-1+
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
LOW PASS FILTER, DC - 3400 MHZ,
Stock
52
In Stock :
52
Ceramic Filters
Brand :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Impedance :
50Ohm
Packaging :
Reel
Package :
Tape and Reel (TR)
Height (Max) :
0.037" (0.94mm)
Signal Conditioning
Filter Type :
Low Pass
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Frequency :
3.95GHz Cut Off