LED25W-72-C0350-HL-SD
Mfr.Part #
LED25W-72-C0350-HL-SD
Description
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
Voltage - Output :
24V~72V
Power (Watts) :
25W
Dimming :
Analog
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Type :
Constant Current
Wire Leads
Current - Output (Max) :
350mA
Efficiency :
86%
Approval Agency :
CE, cURus
Published :
Factory Lead Time :
12 Weeks
LED-25W
Thomas Research Products LED25W-72-C0350-HL-SD
Manufacturer related products
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V
    LIGHTING SURGE PROTECT 480V HLDR