LD5000009
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LD5000009
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
50MHz
Series :
SaRonix-eCera™ LD
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Factory Lead Time :
17 Weeks
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V