LCA50S-5-CY
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LCA50S-5-CY
Manufacturer
Cosel
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
AC/DC PS (OPEN FRAME)
Manufacturer :
Cosel
Product Category :
Published :
Reach Compliance Code :
Unknown
Width :
50mm
Number of Outputs :
1
Length :
195mm
Voltage - Output 1 :
5V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Isolation Voltage :
2kV
Package / Case :
Module
Factory Lead Time :
6 Weeks
Output Power :
50W
Series :
LCA (50W)
Current - Output 1 :
10A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height :
23mm