LCA30S-24-GY
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LCA30S-24-GY
Manufacturer
Cosel
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
AC/DC PS (OPEN FRAME)
Manufacturer :
Cosel
Product Category :
Reach Compliance Code :
Unknown
Series :
LCA (30W)
Lead Free :
Lead Free
Current - Output 1 :
1.3A
Voltage - Output 1 :
24V
Height :
23mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Width :
50mm
Isolation Voltage :
2kV
Package / Case :
Module
Output Power :
31.2W
Length :
132.5mm