LCA15S-12-GY
Mfr.Part #
LCA15S-12-GY
Description
AC/DC PS (OPEN FRAME)
Voltage - Output 1 :
12V
Published :
Width :
50mm
Current - Output 1 :
1.3A
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Output Power :
15.6W
Isolation Voltage :
2kV
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
115mm
Height :
15mm
Series :
LCA (15W)