LCA10S-15-GY
Mfr.Part #
LCA10S-15-GY
Manufacturer
Cosel
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
AC/DC PS (OPEN FRAME)
Manufacturer :
Cosel
Product Category :
Published :
Voltage - Output 1 :
15V
Series :
LCA (10W)
Output Power :
10.5W
Height :
15mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Reach Compliance Code :
Unknown
Current - Output 1 :
700mA
Width :
49mm
Number of Outputs :
1
Package / Case :
Module
Length :
94mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Isolation Voltage :
2kV