LAL03TA681K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LAL03TA681K
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Axial
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 680UH 45MA 28 OHM TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Fixed Inductors
Size / Dimension :
0.102Diax0.276L 2.60mmx7.00mm
Frequency - Self Resonant :
1.95MHz
Operating Temperature :
-25°C~105°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pbfree Code :
yes
Tolerance :
±10%
Published :
DC Resistance (DCR) :
28Ohm Max
HTS Code :
Q @ Freq :
50 @ 796kHz
Packaging :
Tray
Current Rating :
45mA
Shielding :
Unshielded
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Test Frequency :
796kHz
Series :
LA, L Type
Inductance Frequency - Test :
796kHz
Mount :
Through Hole
Package / Case :
Axial
ECCN Code :
EAR99
Inductance :
680μH
Lead Free :
Lead Free
Mounting Type :
Through Hole
Datasheets
LAL03TA681K
LAL03TA681K datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Taiyo Yuden stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD