L777RRBH25PVFM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
L777RRBH25PVFM
Manufacturer
Amphenol Communications Solutions
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS
Manufacturer :
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Factory Lead Time :
11 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Pins :
25
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
L777RRBH25PVFM
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS