L2C4-3090-M03E0900
Mfr.Part #
L2C4-3090-M03E0900
Description
LED COB M03 WM WHT 90 CRI
Temperature - Test :
85°C
Height :
1.70mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V
Lumens/Watt @ Current - Test :
109 lm/W
Color :
White, Warm
Light Emitting Surface (LES) :
9.00mm Dia
Size / Dimension :
15.85mm L x 15.85mm W
Current - Test :
350mA
Current - Max :
700mA