L-07C3N9KV4T
Mfr.Part #
L-07C3N9KV4T
Description
FIXED IND 3.9NH 300MA 220MOHM SM
Fixed Inductors
Current Rating :
300mA
Min Operating Temperature :
-40°C
Inductance :
3.9nH
Tolerance :
±10%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Length :
990.6μm
Surface Mount
Frequency - Self Resonant :
7GHz
Q @ Freq :
8 @ 100MHz
Unshielded
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Inductance Frequency - Test :
100MHz
Test Frequency :
100MHz
Max Operating Temperature :
100°C
Current Rating (Amps) :
300mA
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Datasheets
L-07C3N9KV4T
Johanson Technology L-07C3N9KV4T
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD