KX14-50K11D-C69E
Mfr.Part #
KX14-50K11D-C69E
Description
CONN RCPT 50POS
Pitch :
0.031 0.80mm
Number of Positions :
50
Datasheets
KX14-50K11D-C69E
Receptacle, Outer Shroud Contacts 0.031 0.80mm 50 Positions KX14