KRF95-12-90GR
Mfr.Part #
KRF95-12-90GR
Description
BATTERY LUG 90 95 MM M12, 3/0
Stock
400
In Stock :
400
Datasheets
KRF95-12-90GR
Elpress Inc. KRF95-12-90GR
Manufacturer related products
    BATTERY LUG 16 MM M6, 6 AWG
    BATTERY LUG 16 MM M6, 6 AWG
    BATTERY LUG 16 MM M10, 6AWG 3/8
    BATTERY LUG 16 MM M5, 6 AWG #10
    BATTERY LUG 25 MM M8 4 AWG 5/16
  • Panduit Corporation
    CONN TERM RECT TONG 8 AWG #5/16
    CONN TERM RECT LUG 2-12 AWG #1/4
    CONN TERM RECT LUG 2/0-14AWG 1/4
    CONN TERM RECT TONG 1 AWG #5/16