KRF25-10-90GR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
KRF25-10-90GR
Manufacturer
Elpress Inc.
Description
BATTERY LUG 90 25 MM M10 4 AWG
Stock
200
In Stock :
200
Manufacturer :
Elpress Inc.
Product Category :
Rectangular Connectors
Datasheets
KRF25-10-90GR
Elpress Inc. KRF25-10-90GR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    BATTERY LUG 16 MM M6, 6 AWG
    BATTERY LUG 16 MM M6, 6 AWG
    BATTERY LUG 16 MM M10, 6AWG 3/8
    BATTERY LUG 16 MM M5, 6 AWG #10
    BATTERY LUG 25 MM M8 4 AWG 5/16
Catalog related products
  • Panduit Corporation
    CONN TERM RECT LUG 6-14 AWG #1/4
  • Panduit Corporation
    CONN TERM RECT TONG 8 AWG #5/16
    CONN TERM RECT LUG 2-12 AWG #1/4
    CONN TERM RECT LUG 2/0-14AWG 1/4
    CONN TERM RECT TONG 1 AWG #5/16