KNP1WSJB-52-110R
Mfr.Part #
KNP1WSJB-52-110R
Description
RES 110 OHM 5% 1W AXIAL
Tolerance :
±5%
Resistance :
110Ohms
Size / Dimension :
0.138Diax0.354L 3.50mmx9.00mm
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Operating Temperature :
-40°C~200°C
KNP
Supplier Device Package :
Packaging :
Bulk
Datasheets
KNP1WSJB-52-110R
YAGEO KNP1WSJB-52-110R
110Ohms, 1W, Wirewound,