KK3200004
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
KK3200004
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL OSCILLATOR SEAM3225 T&R
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.045 (1.15mm)
Series :
KK
Function :
Standby (Power Down)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max) :
500μA
Output :
HCMOS, LVCMOS
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
32 kHz
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)