KJL6T25N37SN
- Mfr.Part #
- KJL6T25N37SN
- Description
- CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
- Shell Finish :
- Electroless Nickel
- Active
- Factory Lead Time :
- 12 Weeks
- Mount :
- Free Hanging
- Number of Positions :
- 37
- Operating Temperature :
- -65°C~200°C
- Datasheets
- KJL6T25N37SN
Plug, Female Sockets Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 37 Positions Crimp Gold Electroless Nickel Bulk N (Normal) Bayonet Lock