KJL6F25N19PN
- Mfr.Part #
- KJL6F25N19PN
- Description
- CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
- Max Operating Temperature :
- 200°C
- Min Operating Temperature :
- -65°C
- Operating Temperature :
- -65°C~200°C
- Mount :
- Free Hanging
- Shell Finish :
- Electroless Nickel
- Number of Positions :
- 19
- Datasheets
- KJL6F25N19PN
Plug, Male Pins Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 19 Positions Crimp Gold Electroless Nickel Bulk N (Normal) Bayonet Lock