K11MA7-P14LCC0-5270
Mfr.Part #
K11MA7-P14LCC0-5270
Description
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
Stock
2
In Stock :
2
Color :
Gray
Cable Opening :
0.157 ~ 0.205 (4.00mm ~ 5.20mm)
Number of Positions :
14
Operating Temperature :
-50°C~120°C
ODU K11MA7-P14LCC0-5270
Receptacle, Female Sockets Polysulfone (PSU) Free Hanging (In-Line) 14 Positions Solder Cup Gold Bulk A Push-Pull
K11MA7-P14LCC0-5270 Overview
K11MA7-P14LCC0-5270 Features
ODU MEDI-SNAP® series
K11MA7-P14LCC0-5270 Applications
There are a lot of ODU
K11MA7-P14LCC0-5270 Circular Connectors applications.
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER