ISNS-6.504-PNWC2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ISNS-6.504-PNWC2
Manufacturer
KF Control
Description
PROXIMITY SENSOR IND 4MM
Stock
10
In Stock :
10
Manufacturer :
KF Control
Product Category :
Proximity Sensors
Range :
4 mm
Connection Type :
2 Meter Cable
Diameter :
6.5 mm