IS61VPS51236A-200B3-TR
Mfr.Part #
IS61VPS51236A-200B3-TR
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Mounting Type :
Surface Mount
Memory Type :
Volatile
Clock Frequency :
200MHz
Memory Interface :
Parallel
Memory Size :
18Mb 512K x 36
Access Time :
3.1ns
165
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
0°C~70°C TA