IS61VPS102418A-200B3I
Mfr.Part #
IS61VPS102418A-200B3I
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Package / Case :
165-TBGA
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Clock Frequency :
200MHz