IS61LPD102418A-250B3-TR
Mfr.Part #
IS61LPD102418A-250B3-TR
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165PBGA
Package / Case :
165-TBGA
Memory Type :
Volatile
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Access Time :
2.6ns
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Clock Frequency :
250MHz