IS4S-120A-R-10K
Mfr.Part #
IS4S-120A-R-10K
Manufacturer
R-K Electronics, Inc.
Description
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 120V
Manufacturer :
R-K Electronics, Inc.
Product Category :
Power Relays, Over 2 Amps
Datasheets
IS4S-120A-R-10K
R-K Electronics, Inc. IS4S-120A-R-10K
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 220O,
    TRANS FITR 240VAC 3 0.47MFD 100O
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 10O,
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 22O,
    RES-DIODE FILTER, 170 VDC, 220O,