ILCX20-FF5F8-24.000MHZ
Mfr.Part #
ILCX20-FF5F8-24.000MHZ
Manufacturer
ILSI
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Stock
985
In Stock :
985
Manufacturer :
ILSI
Product Category :
Crystals
Load Capacitance (pF) :
8
Series Resistance (Ohm) :
150
Standard Frequency (MHz) :
24
Supplier Package :
Ultra Mini-CSMD
Maximum Operating Temperature (°C) :
85
Mode of Oscillation :
Fundamental
Pin Count :
4
Minimum Operating Temperature (°C) :
-40
Frequency Tolerance (ppm) :
±30
Frequency Stability (ppm) :
±30
Frequency Aging (ppm/Year) :
±3
Package Height :
0.4(Max)
Packaging :
Tape and Reel
ECCN (US) :
EAR99
Load Capacitance :
8pF