IHLW5050CEERR33M01
Mfr.Part #
IHLW5050CEERR33M01
Description
FIXED IND 330NH 36.5A 1.5MOHM SM
Size / Dimension :
0.500Lx0.500W 12.70mmx12.70mm
Self Resonant Frequency :
5MHz
Tolerance :
±20%
Inductance Tolerance :
20%
Height :
3.5mm
DC Resistance (DCR) :
1.5mOhm Max
Inductance :
330nH
Core Material :
Composite
Height Seated (Max) :
0.138 3.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Max DC Current :
62A
Current Rating :
36.5A
Depth :
12.83mm
Test Frequency :
100kHz
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD