IHLW5050CEERR22M01
Mfr.Part #
IHLW5050CEERR22M01
Description
FIXED IND 220NH 38.5A 1.3MOHM SM
Depth :
12.83mm
Height Seated (Max) :
0.138 3.50mm
Inductance Tolerance :
20%
Tolerance :
±20%
Self Resonant Frequency :
5MHz
Inductance :
220nH
Max DC Current :
65A
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height :
3.5mm
Current Rating :
38.5A
Core Material :
Composite
Test Frequency :
100kHz
DC Resistance (DCR) :
1.3mOhm Max
Size / Dimension :
0.500Lx0.500W 12.70mmx12.70mm
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD