IHLP8787MZERR22M5A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
IHLP8787MZERR22M5A
Manufacturer
Vishay / Dale
Package / Case
Nonstandard
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 220NH SMD
Manufacturer :
Vishay / Dale
Product Category :
Fixed Inductors
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.885Lx0.866W 22.48mmx22.00mm
Height :
13mm
Max DC Current :
180A
Shielding :
Shielded
Inductance :
220nH
Max Operating Temperature :
155°C
Test Frequency :
100kHz
Published :
Factory Lead Time :
22 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Saturation Current :
16A
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Mount :
Surface Mount
Current Rating :
17.5A
Ratings :
AEC-Q200
Type :
Molded
Length :
22.86mm
DC Resistance (DCR) :
10.8mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±20%
Width :
22.86mm
Series :
IHLP-8787MZ-5A
Mounting Type :
Surface Mount
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Termination :
SMD/SMT
Package / Case :
Nonstandard
Height Seated (Max) :
0.512 13.00mm
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD